Moderátorka Adela Vinczeová neváhala ani chvíľu a po možnosti registrácie na očkovanie pre vekovú skupinu nad 40 rokov toto právo využila. Počas pobytu na Liptove si odbehla do centra v Prešove, kde prijala prvú dávku vakcínou Astra Zeneca. Po tom, ako sa do nej obuli zarytí antivaxeri, blondínka zanechala verejnosti trpký odkaz.

Manželia Vinczeovci a ich blízki príbuzní prišli do stretu s ochorením covid-19 na vlastnej koži. Kým blondínka mala pomerne slabý priebeh, jej drahá polovička a rodičia bojovali so silnými symptómami.

viktor vincze covid

Televízna stálica sa preto bez okolkov pochválila záberom priamo z očkovania a na odmietavé odozvy instagramového publika sa poctivo pripravila. Keď sa začali objavovať negatívne komentáre od ľudí, ktorí by sa vraj nedali zaočkovať, ani keby ich o to prosili, adresovala im jasné slová plynúce z vlastnej skúsenosti.

adela vinczeová očkovanie

,,Píšem to tu viacerým – ja som mala slabý priebeh covidu, ale oboch rodičov som nakazila tak, že otec musel do nemocnice a mamu som v horšom stave nezažila. Ak by som nakazila niekoho krehkejšieho, alebo by už nebolo miesto v nemocnici, tak by som z toho ozaj nemala dobrý pocit. Očkujeme sa kvôli ostatným, nie kvôli sebe. Je to zrozumiteľné?“ populárna svetlovláska rázne vyjadrila pohnútky, aké ju k tomuto rozhodnutiu viedli.

Adela si na záver neodpustila uštipačnú poznámku dotýkajúcu sa toho, koľko príbehov a konšpirácií v súvislosti s vakcináciou v spoločnosti koluje. ,,Viem, že známe z nemocnice môžu byť dobrým zdrojom informácií, ale odporúčam aj odborníkov, dodala trefne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Viktorvincze