Kto by to bol povedal, že naša najúspešnejšia moderátorka Adela Vinczeová už prekročila prah 40-tky. Každého tak určite zaujíma, čo si pri príležitosti tohto krásneho jubilea pre ňu pripravil jej manžel Viktor. Nuž žiadne prekvapenia sa nekonali.

Adela Vinczeová je maximálne vyťažaná aj v čase pandémie. Dokonca i narodeninový deň musela stráviť natáčaním markizáckeho programu Chart Show, ktorým sprevádza divákov od roku 2015. 12. októbra tak od siedmej hodiny rannej až do deviatej hodiny večernej musela byť prítomná na pľaci. Medzitým vraj Adel dostala cez 200 smsiek s blahoželaniami.

Ako prezradila známa moderátorka v rozhovore pre portál Markíza.sk, po natáčaní prišla domov, spolu s manželom Viktorom sa najedli, potom si umyla vlasy a išla spať. Žiadna veľká oslava sa teda u nich doma nekonala. ,,Viktor mi dal jeden drobný darček, ale to bolo len tak symbolicky, pretože na ten hlavný sa ešte čaká,” naznačila pondelková oslávenkyňa.

Ak by ste čakali auto, luxusné oblečenie či šperky, ako to u mnohých celebrít býva na narodeniny zvykom dokonca aj mimo životných jubileí, u Vinczeovcov nič také nehrozí. Čerstvá štyridsiatnička aj vie, čo dostane, nakoľko takáto krásna vec prichádza od milovanej polovičky každý rok. Konkrétne ide o fotoknihu, mapujúcu tie najčarovnejšie spoločné okamihy za posledných dvanásť mesiacov.

,,Ja neviem, čo mám robiť s ďalšími vecami, nič nepotrebujem a budem rada, keď sa nám podarí na nejaký týždeň vybehnúť na chatu a len tak ležať a jesť a pozerať telku. Niečo si prečítať a ísť do prírody. To bude pre mňa najväčší darček,“ uviedla skromná televízna hviezda.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/viktorvincze