Žiadanú slovenskú moderátorku Adelu Vinczeovú netreba nikomu predstavovať, no i ona sa napriek obrovskej popularite v minulosti trápila. Stavy zúfalstva ju napokon doviedli na odborné terapie, avšak jej momentálny pohľad na celú záležitosť stojí za zamyslenie.

Odo dní, kedy musela televízna a rádiová hviezda vyhľadať psychologickú podporu, ubehlo už niekoľko rokov. Dnes sa 41-ročná šťastne vydatá blondínka pri spätnom pohľade zamýšľa nad zmyslom celej cesty a pre priaznivcov má silný odkaz.

trochu inak s adelou

Adela sa drží názoru, že za občasné depresie by sa nik z nás nemal hanbiť a vyhľadanie odborníka by nemalo predstavovať poslednú núdzovú možnosť. „Myslím si, že terapia nemá byť v živote človeka o tom, že až keď som zúfalý, tak vtedy je čas na terapiu. Ja som vďaka nej pochopila, že vždy mám, čo potrebujem, a za moje šťastie nie je zodpovedný nikto iný,“ prízvukovala v rozhovore pre Nový čas.

Práca na sebe stála za to!

Na sedenia moderátorku dohnali duševné peripetie, s akými sa potýka takmer každý z nás. „Kedysi, pred pravidelnou terapiou, vedela byť moja duša aj zúfalá, nešťastná, ukrivdená a bezmocná,“ manželka markizáka Viktora Vinczeho odkryla tienistú stránku z minulosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa Slovenka dnes s odstupom času priznáva, že jej toto rozhodnutie v živote prospelo. „Už na terapie niekoľko rokov nechodím. Ale som vďaka nim v kontakte so svojou dušou. Lebo doba je supertlaková a občas jej človek ľahko uverí. Stále som však na ceste,“ Adela uzavrela citlivú tému.

adela vinczeova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Trochu_inak_s_adelou, Viktorvincze