Nielen meno, ale aj tvár Adely Vinczeovej (37) je dlhé roky snáď najúspešnejšou značkou na slovenskom mediálnom trhu. Manželka moderátora Viktora Vinczeho tentokrát prekvapila verejnosť výraznou zmenou zovňajšku, keď podstúpila úpravu svojho typického úsmevu!

Aj keď najskôr začínala ako modelka, Adela Vinczeová sa do povedomia širokej verejnosti dostala ako 23-ročná, kedy sa stala moderátorkou šou Slovensko hľadá Superstar. Vďaka výraznej tvári a neprekonateľnému humoru sa okamžite dostala na piedestál domáceho šoubiznisu a jej kvality začali byť čoraz žiadanejšie.

Po zopár nevydarených vzťahoch našla sympatická blondínka šťastie po boku 27-ročného moderátora Viktora Vinczeho, pričom po svadbe si nenechala zmeniť len svoje priezvisko. Adela sa totiž rozhodla aj pre výraznú úpravu zovňajšku, kedy si najskôr nechala z tváre odstrániť výrazné znamienko a teraz prišiel na rad úsmev.

Ikona slovenského šoubiznisu začala nosiť takmer neviditeľný strojček na zuby, vďaka ktorému by mala mať už onedlho absolútne zarovnaný chrup. Procedúra, ktorá moderátorku výrazne zmenila, sa pohybuje v cenovej relácii približne od 4 do 6 000 €. Samotný progres si nevšimli len jej fanúšikovia, ale, samozrejme, aj samotná Adela: “Nejde o žiadne robené alebo lepené zuby. Nosím priesvitný strojček, ktorý mám už sedemnásť týždňov a dosť mi vyrovnal zuby. Sama som prekvapená, ako tie zuby vyzerajú zrazu veľké, a to som len v polovici celého postupu. Ešte ho budem mať osemnásť týždňov,” prezrádza pre Nový Čas.

Adela dnes

Foto: Facebook/ChartShowTVMarkiza, Instagram/Markiza | Zdroj: Nový Čas