Adéla Ferencová patrila k najtalentovanejším speváčkam tohoto ročníka Superstar, no osud rozhodol o tom, že vypadla tesne pred bránami finále. Napriek tomu si ale TAKTO rozbieha svoju kariéru!

Adéla ukázala počas súťaže Superstar obrovský hlas, ktorým si získala fanúšikov aj porotu. O to väčšia bola radosť, keď ju počas duelov Matěj Ruppert vrátil do hry. Radosť však netrvala dlho, keďže Adél nakoniec skončila tesne pred bránami finále. Internetom sa okamžite začali šíriť ohnivé diskusie fanúšikov, ktorí si myslia, že za koncom tejto veľkej speváčky má byť jej vzhľad a nadváha.

Skromná speváčka sa ale napriek vypadnutiu poďakovala za túto jedinečnú skúsenosť a spievanie ešte rozhodne nezavesila na klinec. Jej najnovšie statusy na sociálnej sieti totiž jasne ukazujú, že Adéla Ferencová si strihá jedno vystúpenie za druhým: „Dnes vystupujem v Žermanicích a zajtra ma čaká vystúpenie v Kolíně. Držte palce,“ či „Včerajšie vystúpenie pre Notary club Ostrava bolo super! 15.9. sa môžete tešiť na Pražské Vinobranní, kde budem vystupovať,“ delí sa o novinky s fanúšikmi. Zdá sa, že Adéla bude patriť medzi tých úspešných spevákov, ktorí nepotrebujú televízne súťaže, aby si plnili svoje sny.

Zdroj│Foto: Instagram, Facebook