Dlhoročná televízna stálica Adela Vinczeová sa pred pár mesiacmi rozhodla pre postupnú a viditeľnú zmenu vzhľadu. Aktuálny výsledok však mnohých ohromil natoľko, že sa známa plavovláska musí pred ľuďmi tak trochu obhajovať.

Nie je žiadnym tajomstvom, že niekoľkonásobná držiteľka sošky OTO prednedávnom začala používať “neviditeľný” strojček na zuby, ktorý mal jej chrup pôvodne len vyrovnať. Keď tak populárna markizáčka po niekoľkých mesiacoch strojček konečne zložila, divákom začal do očí udierať jej naozaj neprehliadnuteľne väčší a belší úsmev.

Napriek tomu, že Adela je s finálnym efektom úpravy spokojná, musela už čeliť viacerým poznámkam o tom, že si dala vyhotoviť úplne nový chrup. „Naozaj sú moje, len vyrovnané. Strojček už budem nosiť navždy, ale len na noc,“ úspešná moderátorka vysvetlila v rozhovore pre Šarm.

Zároveň dodáva, že si kvôli vytúženému úsmevu musela na jednu vec začať dávať veľký pozor. „Bol to taký bočný projekt, ktorý sa oplatil. Taký týždeň – dva to bol problém, ale potom si na to človek zvykne a je to naozaj len o tom strážiť si, aby som nezjedla kurkumu, lebo to zažltne tak, že sa to nedá umyť,“ prezradila Adela, priznávajúc, že rozhodnutie upraviť si zuby vôbec neľutuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

adela vinczeova

adela vinczeova

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/filipjancikofficial, tvmarkizaofficial, YouTube