Nie sú spolu ani rok a už plánujú svadbu a spoločnú budúcnosť. Adela Banášová a Viktor Vincze sú v tom zrejme až po uši a z rečí neprajníkov si v žiadnom prípadne nerobia ťažkú hlavu, práve naopak. I napriek veľkému vekovému rozdielu sa rozhodli svoju lásku spečatiť pred oltárom a vstúpiť tak do stavu manželského.

Adela sa pre týždenník Šarm rozhovorila o detailoch jej veľkého dňa a prezradila prvé podrobnosti i to, či si po svadbe zmení priezvisko. Ako hneď na začiatku zdôraznila, veľmi dôležité sú pre ňu topánky na nízkom opätku, aby počas celého večera neriešila to, že ju bolia nohy. Všetky dámy určite vedia, že práve toto dokáže v niektorých prípadoch poriadne znepríjemniť i tú najkrajšiu chvíľu, a tak s Adelou úplne súhlasíme a jej rozhodnutie schvaľujeme.

 

Šaty by nemali byť príliš obtiahnuté, ale ani v štýle divožienky, no podľa slov moderátorky budú určite biele. Adela sa tiež na vlastnej svadbe chce vyhnúť svadobným „atrakciám“ či povinným tancom a o celebritnom hudobnom hosťovi zatiaľ tiež žiadna reč nepadla. A ako sa bude volať moderátorka po svadbe? Jednoznačne odpovedala „Vinzce“.

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram