Už je to pár dní, čo sa moderátori Adela Banášová a Viktor Vincze stali právoplatnými manželmi. Obľúbená blondína však všetkých prekvapila, keď sa po svadbe rozhodla vzdať sa svojho a vziať si meno svojho manžela. Nedávno prezradila, čo ju k tomuto rozhodnutiu viedlo. 

Veľký deň Adely Banášovej a Viktora Vinczeho si už viackrát získal označenie slovenská svadba roka, pričom sa až po tie najmenšie detaily v médiách prepieralo snáď úplne všetko.

 

Adela a Viktor sú svoji necelé dva týždne a populárna blonďavá moderátorka konečne prezradila, prečo sa rozhodla zmeniť si priezvisko. Pre denník Nový Čas sa vyjadrila, že keby si nechala obidve mená, bola by tak trochu otcova a tak trochu Viktorova. To vraj Adela nechcela a chcela byť Viktorova úplne.

Taktiež dodala, že podľa nej dáva rovnaké priezvisko manželov pod jednu ochranu. Vyhlásila, že podľa jej názoru by žena mala byť pod ochranou muža. Práve tieto dôvody stáli za jej rozhodnutím, aby sa z Adely Banášovej stala pani Vinczeová. Na záver svojho vysvetlenia vyviedla všetkých z omylu, keď priznala, že meno svojho manžela by si vzala aj v prípade, že by nebol mediálne známou osobou.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)