Adela Banášová a Viktor Vincze, najsledovanejší prominentný pár slovenského šoubiznisu súčasnosti, si poriadne vyhodil z kopýtka. Moderátorka s jej o 11 rokov mladším partnerom začala znova žiť a popri mladom redaktorovi doslova celá žiari. Ako sa zdá Adela začala po boku Viktora ,,znova žiť” a momentálne ju vídať na rôznych podujatiach. Viktor ju už predstavil aj svojim priateľom a vyzerá to tak, že o zábavu bolo naozaj postarané. Spokojné tváre zamilovaného páru hovoria za všetko.

Adela, ktorá sa väčšinou ukazovala na prestížnych akciách ako elegantná dáma, ukázala, že je stále mladá a plná života. Potom, čo jej do života vstúpil nový partner, sa zabáva a užíva si každú chvíľu ako zamilovaná puberťáčka. Počas jediného víkendu stihla moderátorka spolu s Viktorom navštíviť hneď dve diskotéky. Najprv sa spolu s tanečníkom Danielom Antálkom zabávali v centre Bratislavy a v sobotu zavítali aj do Šale, rodného mesta Viktora, na miestnu oldies party.

adela

Dvojica sa podľa fotografií spolu s priateľmi výborne bavila. Adela sa pre český magazín Ona vyjadrila k celej situácií nasledovne: „Kedysi som mávala starších partnerov, ale od chvíle, keď som známa, mám mladších. Vysvetľujem to tým, že som decko, ktoré potrebuje všetko hravé, jednoduché, čisté. To ma priťahuje. V médiách som dostala nálepku inteligentná a pohotová, takže málokto sa ma odváži osloviť, istá odvaha, živosť a bezstarostnosť mi asi imponuje.” Adela, my ti len tíško závidíme a bav sa ďalej. Táto láska ti pristane! :)

adela2 adela-3 adela

Adela v spoločnosti Viktorovho brata (naľavo od moderátorky)

adell

Foto: Videoparty.sk, Facebook, Instagram | Zdroj: Ona.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: