Adela Vinczeová a Daniel Dangl potešili projektom 2 na 1 nielen množstvo slovenských celebrít, ale i divákov, ktorí si ich projekt nesmierne obľúbili. Dvojica sa vďaka spoločnej relácii teraz raduje z obrovského úspechu. 

Ako informuje portál Šarm, autorský formát TV Markíza a spomenutej humornej dvojky sa zapáčil aj v zahraničí. Česká televízia Nova sa tak rozhodla pre vlastnú verziu s moderátorskou dvojicou Ondřejom Sokolom a Alešom Hámom. 

Ruku k dielu u našich západných susedov opäť priložia aj Adela a Dano. Pilotnú časť kde si český moderátori podajú herca a speváka Vojtěcha Dyka, vyrobil práve Dangl a jeho kolegyňa na všetko dohliadala. A nielen to! Jej tvár uvidíme i na obrazovkách Novy.

,,Nakrúcania prvej časti som sa zúčastnila len ako vedľajší hosť,“ uviedla pre vyššie uvedený zdroj slovenská kráska. Dôjde v relácii aj k zmenám?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Česká verzia sa odlišuje prirodzene moderátormi a hosťami, ktorí šou prispôsobili svojmu štýlu, ale základné parametre formátu zostali nezmenené,“ objasnil PR manažér Novy Daniel Maršalík.

Zdroj/Foto: sarm.sk, Instagram/tvnovaofficial/vojtechdyk_bsideband, markiza.sk