Manželia Vinczeovci nedávno zažili skutočné ,,peklo” na zemi, keď ich na dovolenke v raji zasiahla ničivá sila prírody. Adela a Viktor totiž zostali uväznení v hoteli a nemohli tušiť, ako sa v danej chvíli vyvinie situácia ďalej.

Sympatický párik, ktorý je v neustálom pracovnom kolotoči, sa rozhodol trochu poľaviť tempo a vymeniť naše chladné podnebie za exotické teplo. Moderátori sa spolu s rodinou a priateľmi vybrali vyhrievať na ostrov Maurícius v Indickom oceáne, no ani vo sne im zrejme nenapadlo, že sa do dovolenkového raja prirúti práve počas ich pobytu ničivý cyklón Berguitta.

Kvôli katastrofickým vplyvom počasia muselo byť zatvorené letisko i prístav a keďže pobyt vonku bol neprípustný, manželia zostali uväznení v hoteli. Silný vietor s neuveriteľnou rýchlosťou až 120km/h bral so sebou všetko, čo mu prišlo do cesty. Domy zostali bez striech, polámal stromy a ničil nehnuteľné i hnuteľné majetky. More bolo jeho vplyvom rozbúrené a prístavy, i keď boli zatvorené, boli v neustálej pohotovosti.

Šťastím v nešťastí bolo, že najsilnejšia pohroma zasiahla ostrov Réunion a možno práve preto sa mladému páru a ani domorodcom nestalo, chvalabohu, vôbec nič. Adela a Viktor sa však na celú udalosť pozerali s poriadne obdivuhodným nadhľadom a situáciu okomentovali veľmi pokojne: “Pršalo nám. Zažili sme cyklón, ktorý bol vraj po dvadsiatich rokoch dosť silný. Bolo to v pohode, dovolenka bola skvelá a nie je čo ľutovať.”

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, pixabay.com