Bude to presne rok, čo do valentínskeho Telerána prijali pozvanie, vtedy len čerství zaľúbenci Viktor Vincze a Adela Banášová. Pôvodne mali hovoriť o momentoch, kedy to medzi nimi zaiskrilo, no moderátor Televíznych novín sa postaral o šokujúce prekvapenie. Dvojica sa po roku na osudné miesto opäť vráti, no tentokrát sa bude konať svadba!

Viktora môžeme jednoznačne považovať za odvážneho muža, ktorý nemá problém prejaviť svoju lásku ani pred širokou verejnosťou. Potvrdil to aj žiadosťou o ruku, ktorá sa konala v priamom prenose pred celým Slovenskom, pričom o šťastný koniec sa postarala Adela, ktorá ani na sekundu nezaváhala a presvedčivo súhlasila.

Rok po romantickom geste sa dnes už manželia Vinczeovci opäť stanú súčasťou Telerána, kde sa bude konať svadba. Pôjde však o pár, ktorý sa zúčastnil výzvy a mal to šťastie, že si svoje ,,áno“ povedia priamo v štúdiu Telerána. Zuzana a Marcel sú nadšení a veľmi ich potešilo, že ich svedkami sa stanú práve Viktor a Adela. Zdá sa, že aj tohtoročný Valentín v Markíze bude plný lásky a romantiky.

Zásnuby v Teleráne

Svadba Vinczeovcov

Snúbenci Zuzana a Marcel

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook, Instagram