Pár rokov dozadu o sebe ešte ani nevedeli a dnes sa zaraďujú k najkrajším dvojiciam slovenského šoubiznisu. Reč je o manželoch Vinczeovcoch, ktorí majú za sebou už druhé výročie svadby. Pri tejto príležitosti sa Viktor rozhodol na svojej sociálnej sieti zanechať slová hodné zamyslenia.

Adela a Viktor sú dôkazom, že “keď to tam je”, vzťah vie už od začiatku nabrať veľmi rýchly spád. Napriek tomu, že mali obaja za sebou dlhšie partnerstvá, k tomu, aby to svoje povýšili na manželstvo im stačilo pár mesiacov.

Vinczeovci

Obľúbení moderátori si povedali áno 9. júna 2017 na tajnom obrade, pričom deň nato prebehla veľká svadba v kruhu rodiny a priateľov. Vinczeovci tak oslávili druhé výročie, ktoré Viktora rozcítilo natoľko, že na svojom profile zanechal dojímavý odkaz.

,,Presne dva roky som dnes manželom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný, taký, aký je. Sme zaň aj za dnešný deň veľmi vďační. ❤️ #vinczeovci,” znejú slová sympatického markizáka, ktoré by sme si mali vziať k srdcu úplne všetci – život bude možno zrazu o čosi krajší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze, ds.foto