Adela a Viktor Vinczeovci patria medzi najvyhľadávanejšie osobnosti v našom šoubiznise. Rozbehnutý pracovný kolotoč však vie byť niekedy poriadne náročný, a preto sa sympatický párik rozhodol ujsť od povinností do ďalekej exotiky. V slnečnom Vietname však Vinczeovci zažili veľké prekvapenie.

Slávne moderátorské duo si začiatkom roka zobralo vytúžené voľno od množstva povinností. Zamilované hrdličky sa najprv vybrali do našich krásne zasnežených hôr, kde si aj pri príležitosti Viktorových narodenín dosýta užili tradičné zimné radovánky.

adela viktor vincze

Odtiaľ si to manželia namierili priamo do ďalekého Vietnamu. Viktor tak v rozhovore pre denník Plus Jeden Deň priblížil detaily spoločnej dovolenky, ktorá mala nečakaný koniec. „Chodili sme po viacerých miestach rezortu. Vyslovene sme vyhľadávali každodenný stereotyp. Páčilo sa nám to, že sme boli len na jednom mieste a mali rutinu, ktorú bežne nemávame. Ráno sme vstali, išli jesť na to isté miesto, potom k tomu istému bazénu a vôbec nás to nenudilo. Potrebovali sme vypnúť, takže bolo fajn, že sme nemuseli nič riešiť,” začal markizák objasňovať, ako dvojica relax v cudzine vnímala.

Nečakaný záver pobytu

Hviezda Televíznych novín tiež dodala, že partneri si vybrali rezort bez Slovákov s cieľom úplne sa odtrhnúť od dobre známej slovenskej reality. V závere dlhšieho pobytu však Vinczeovcov čakal poriadny šok v podobe prekvapivého stretnutia.

 „Naozaj tam nechodia, bola tam prevaha Angličanov a Švajčiarov. No deň pred koncom dovolenky sme si po večeri vykračovali a zrazu oproti nám ide človek v slovenskom futbalovom drese. Všimli sme si ho na poslednú chvíľu a obaja sme sa za ním otočili. Zrejme nás periférne zbadal, lebo sa tiež otočil a hovorí: Slováci! A my s Adel: Slovák! Pozreli sme sa na druhú stranu a vedľa stál jeho brat – človek, ktorý býva dve poschodia nad nami v našom dome! Takže sme sa stretli so susedom na druhej strane planéty,“ vyzradil Viktor naozaj kurióznu príhodu. Stala sa už aj vám niekedy na dovolenke podobná vec? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vinczeovci

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/#Vinczeovci