Zohraté moderátorské duo Adela Vinczeová a Dano Dangl momentálne hviezdi v novej šou 2 na 1. Keďže sa obaja zabávači usilovne snažia do štúdia dostať tie najžiadanejšie osobnosti, neváhajú sa za nimi vybrať aj v neprehliadnuteľných kostýmoch. Najnovší nápad televíznych hviezd ale úplne podľa predstáv nedopadol.

V nedávnej epizóde úspešnej markizáckej šou mali diváci možnosť sledovať veľký návrat dvojnásobnej mamičky Nely Pociskovej. Tento diel sa napokon stretol s veľmi pozitívnymi ohlasmi okolia, keďže obľúbená herečka sa odviazala ako už dávno nie.

2 na 1

Moderátori sa ale v prípade ďalšieho hosťa rozhodli zaloviť do celkom iných vôd. Prominentnej návštevy sa dočkal slávny hokejový brankár Jano Lašák, ktorý v slovenskom národnom tíme vychytal nejednu vzácnu medailu. Adela s Danom však sympatickému Zvolenčanovi pripravili prekvapenie, aké by zvládol absolvovať len málokto.

Blázniví markizáci sa totiž neváhali navliecť do obrovských hokejových dresov, v ktorých narobili poriadny rozruch. A hoci okoloidúci ľudia na ulici, v mestskej doprave či kaviarni mali vďaka nečakanej hokejovej výprave o zábavu rozhodne postarané, hlavní aktéri po dlhom blúdení mestom zrejme odvážny výlet v ťažkých dresoch tak trochu oľutovali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

adela dangl

Adela a Dano v akcii

Zdroj/Foto: YouTube