Do štvrtkového Telerána prijali pozvanie “manželia” zo šou Svadba na prvý pohľad a mnohých fanúšikov zaujímalo, ako sa dvojici s odstupom času vodí. Pri pohľade na aktuálny výzor ženícha Adama ale viacerým divákom padala sánka…

Markizácki nadšenci len neveriacky krútili hlavami, keď sa ostro sledovaná dvojica objavila v štúdiu rannej šou. Kým Veronika pôsobila decentne a žensky, imidž jej polovičky sa s príliš pozitívnymi odozvami nestretol.

adam veronika svadba

Vysmiaty barber síce už počas účinkovania v sociálnom manželskom experimente dokázal, že sa o vlastný zovňajšok rád stará, no aktuálne dotiahol túto vášeň do vyššieho levelu. Okrem toho, že rovný uhladený účes vymenil za nacuchané kadery, zaujalo ľudí predovšetkým jeho oblečenie.

Vyštafíroval sa viac ako nevesta

Známy fešák sa v priamom prenose predviedol v tesných bielych nohaviciach s dierami, bielom roláčiku a jasno ružovej riflovej bundičke. Diváci tak neskrývali prekvapenie z toho, aký dámsky ladený štýl Adam po boku krásnej nevesty zvolil. ,,Neviem, čo vedie chlapov k tomu, aby sa takto obliekali,” neveriacky krútila hlavou zaskočená diváčka.

,,Ja by som sa hanbila ísť vedľa neho. Akože nič v zlom, ale kde je jeho mužnosť?” pridala sa ďalšia, pričom sa hrnuli ohlasy poukazujúce na to, že televízny ženích tentokrát do čierneho netrafil. ,,Keď bola svadba, vyzeral ako chlap. Dnes s tým účesom, prepáčte, ako inak orientovaný,” zneli odmietavé reakcie na netradičný výber módnych kúskov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, Facebook/Teleráno