Počas svadby si pôvabná fitness trénerka a charizmatický športovec okamžite padli do oka. Iskry lietali všade navôkol, no od medových týždňov v Dubaji vzájomné sympatie začali upadať. Teraz čaká oboch veľké rozhodnutie – dajú vzťahu ešte šancu alebo uzatvoria kapitolu a rozídu sa?

Veronika a Adam od samého zažiatku nešetrili bozkami či dotykmi a každému bolo jasné, že medzi nevestou a ženíchom funguje neskutočná chémia. Prvotné nadchnutie však rýchlo opadlo a v manželstve vzniklo napätie nielen na dovolenke, ale aj počas spoločného bývania.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Väčšinu času trávili obaja v práci a keď sa vrátili do bytu v Trnave, doma panovala dusná atmosféra. Po mesiaci spoločného fungovania sa teraz musia rozhodnúť, či ich manželstvo má vôbec zmyslel alebo sa ich vzájomná cesta skončila.

Adam sa rozhodol o lásku ešte zabojovať a Veronike prinesol do štúdia kyticu. ,,Chcem sa ti ospravedlniť za veci, čo som ti povedal, nechcel som ti ublížiť. Veľmi som premýšľal a chcel by som dať nášmu vzťahu šancu a skúsiť to po experimente znova,” vyjadril ženích svoje pocity. Nevestu jeho slová poriadne šokovali. ,,Veľmi ma to prekvapilo, takéto rozhodnutie od neho som nečakala,” prezradila blondínka. Či ostane dvojica spolu, sa dozviete už v piatok večer na Markíze.

veronika a adamZdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial