Štvrtú adventnú nedeľu tesne pred polnocou spoznalo Česko a Slovensko svoju novú SuperStar. Pre mnohých nebolo vyhlásenie mena víťaza žiadnym prekvapením, nakoľko prestížny titul porota Adamovi Pavlovčinovi prideľovala pravidelne.  

Adam Pavlovčin očaril divákov a porotu hneď na prvom kástingu, kedy za klavírom odpálil hit Skin od Rag’n’Bone Mana. Pozitívne reakcie na jeho adresu sa každým kolom iba nabaľovali, až sa talentovaný Slovák prebojoval do superfinále, kde zrejme pri jeho poslednom vystúpení neostalo ani jedno oko suché.

Počas živého prenusu extravagantný študent hudobnej kompozície a spevu v Londýne najprv dojal skladbou Arcade od Duncana Laurencea, v druhom kole baladou Láska od Marcela Palondera a napokon posledný finálový večer zaklincoval piesňou, ktorou sa Slovákom a Čechom predstavil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zimomriavkové číslo hodné svetovej mega hviezdy spôsoobilo v publiku totálne šialentvo. Obecenstvo a umelci v porote skandovali ešte hodnú chvíľu po Adamovom odspievaní silného songu Skin, a tak niet žiadnych pochýb o tom, že titul novej SuperStar a výhra 75-tisíc eur skončili v tých najlepších rukách.

Adam Pavlovčin – Skin

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube