Na československej hudobnej scéne sme vďaka SuperStar spoznali doslova zjav rozmerov svetovej hviezdy. Adam Pavlovčin zaujal nielen svojím originálnym hlasom a dokonalým hudobným cítením, ale aj imidžom. V rámci neho si určite všetci všimli jeho nalakované nechty.

Nová SuperStar zavítala v utorok do markizáckeho Telerána, kde sa s divákmi podelila o celkové dojmy z televíznej šou. Následne mohli fanúšikovia Adamovi Pavlovčinovi posielať zvedavé otázky, ktoré sa, samozrejme, týkali aj jeho extravagantného zovňajšku.

26-ročný spevák, ktorý pred desiatimi rokmi skúšal zaujať i porotu programu Hlas Česko Slovenska, odpovedal aj na to, prečo sa oblieka ako žena, či odkedy si lakuje nechty.

,,Som poverčivý a keď sa mi niečo podarí, musím to zopakoovať. Čierny lak je z Londýna, priniesol mi šťastie, tak som si musel aspoň jeden necht nalakovať. Ale dávam si aj iné laky ako čierne,“ reagoval hudobník, ktorý zároveň vysvetlil pozadie svojich čiernych pazúrikov. ,,Lakujem si ich sám, alebo sa na to podujal niekto z tímu,“ doplnil Adam.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: YouTube