Aktuálnu šnúru Bez servítky odštartoval extravagantný influencer Adam Nemeček, ktorý vystupuje pod prezývkou Slaytiiina. Tí, ktorí mladíka doposiaľ nepoznali, ostali pri obrazovkách určite v šoku.

Adam si začal budovať kariéru vo virtuálnom svete pomerne v mladom veku. V 20-tke sa tak môže pochváliť takmer 80-tisíc odberateľmi na Instagrame a rovnako i na YouTube, kde zverejňuje videá. V nich sa ľuďom nebojí ukazovať v poriadne kontroverznom duchu. Rovnakú prezentáciu zvolil aj v relácii Bez servítky. Na to, aby ho diváci zavalili kritikou, im stačila krátka ukážka toho, čo ich v pondelok čaká.

Známa drag queen počas varenia priznala, že sa pýši zväčšeným zadkom, keďže ho chcela mať ako Kim Kardashian či Nicki Minaj. Slaytiiina má ale na sebe úprav viac. ,,Zatiaľ som na to minul možno 15 – 20-tisíc eur,“ odhalil sumičku, ktorú doposiaľ vrazil do zákrokov. Určite mnoohých zaujímalo, čo na Adamovo ženské oblečenie a výrazné líčenie hovoria rodičia. Muž v červenej parchni aj tentokrát prekvapil.

slaytiiina

,,Niekedy mi moja matka dokonca kúpi rôzne šaty alebo make-up. Pomôže mi s vlasmi, parochňou, opätkami… Naozaj strašnú podporu mám od rodičov a vážim si to, lebo viem, že nie každý má takýto luxus. Dokonca aj môj otec, ktorý je taký, že normálny heterák, podporuje to, čo robím, lebo chce, aby som bol šťastný,“ pochválil sa chápavými a tolerantnými rodičmi Slaytiiina, ktorý si za svoje špagetovo-palacinkové menu vyslúžil iba 15 bodov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky