Dusty Rose. To je meno dieťatka, ktoré priviedla pred pár dňami na svet topmodelka Behati Prinsloo. Otcom sa, samozrejme, stal jej manžel Adam Levine, ktorý sa už malinkou stihol pochváliť aj na Instagrame.

Vskutku zvláštne meno dostala dcérka Adama Levina a topmodelky Behati Prinsloo. Prominentná dvojica ju pomenovala Dusty Rose, čo v preklade znamená prašná ruža. Na bizarné mená detí celebrít sme si však už zvykli. Na čo si ale stále nezvykneme, v dobrom zmysle slova, sú fotky oteckov so svojimi malými pokladmi. Tie totiž vedia za každým rozpustiť naše srdcia natoľko, že niekde vdiaľ počujeme len “tik-tak”. Áno, hovorí sa tomu biologické hodiny a rozzvoniť sa ich podarilo aj potetovanému spevákovi Maroon 5, ktorý na Instagrame zverejnil fotku, ako mu malinký batôžtek spinká na hrudi. Dokonalý pohľad a priznávame, že Dusty tak trošku aj závidíme.:)

Dusty Rose Levine 9/21/16

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

Foto: biography.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.