A je to tu! Adam Levine, oficiálne ,,najseksi otecko planéty”, má dôvod na nekonečnú radosť. Jeho krásna manželka mu priviedla na svet prvé bábätko a my musíme povedať, že si ho vieme v úlohe otca dokonale predstaviť!

Speváka a frontmana skupiny Maroon 5 čakajú rodičovské povinnosti, topmodelka Behati Prinsloo mu totiž porodila zdravé dievčatko. Čerství rodičia odhalili verejnosti pohlavie dieťaťa už v marci tohto roka, všetci teda netrpezlivo čakali len na to, ako sa rozhodnú ho pomenovať.

Meno Dusty Rose vybrali Adam a Behati spoločne a v preklade označuje jeden z odtieňov ružovej. Okrem toho však pôvod týchto slov znamená niečo ako porozumenie a svetlo. ,,Je to úžasné. Budem otec. Wau. Doparoma, budem otec!” radoval sa Levine hneď, ako sa dozvedel túto radostnú novinu. Informácie zverejnil portál E!News, avšak na fotku malej princeznej si ešte musíme počkať. Čerstvým rodičom, samozrejme, gratulujeme! :)

 

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)