Už len štyri dni nás delia od vydania nového albumu Adama Ďuricu. Predzvesťou jeho úspechu je určite aj úplne horúci singel „Dovtedy“, ktorý spolu s videoklipom predstavil rádiový hitmaker len dnes.

28. októbra si Adam Ďurica na svoje konto pripíše už štvrtý štúdiový album, ktorý ponesie názov „Spolu“. Z neho už oddnes poznáme nielen prvú lastovičku s rovnomenným pomenovaním, ale aj ďalšiu skladbu „Dovtedy“, ktorá sa vám po prvom vypočutí vryje do hlavy a jej refrén si budete musieť spievať stále dookola.:)

Pod videoklipom k novinke „Dovtedy“ je podpísaný Ondřej Urbanec, ktorý má na svedomí aj video k skladbe „Spolu“. Jeho natáčanie bolo situované do nádhernej prírody na hraniciach Nemecka a Čiech, konkrétne do Českého Švýcarska, čo je Národný park. „Videoklipom „Dovtedy“ sme sa snažili navodiť úplne pohodovú kľudnú atmosféru a ak by som ju mal vystihnúť jednou vetou, tak je to mužská samota. S výsledkom som veľmi spokojný. Ondřej urobil výborný klip a verím, že sa bude páčiť aj mojim fanúšikom,“ prezradil Adam.

adam3

Vo videu vystupuje okrem charizmatického speváka aj krásny husky menom Kinley. Ten sa dokonca postaral o poriadny rozruch, keď sa rozhodol, že utečie a štáb ho musel niekoľko hodín hľadať. „To boli chvíle, kedy sme sa všetci báli. Našťastie, sa pár minút pred poslednou klapkou vrátil a my sme boli opäť v plnom počte,“ zasmial sa Ondřej.

Emotívny text skladby „Dovtedy“ napísal Adamov dvorný textár Vlado Krausz a o hudbu sa postaral samotný spevák.

Adam Ďurica – Dovtedy

Zdroj: Universal Music | Foto: Branislav Šimončík