29. júna 2017 padol na tvári úsmev všetkým fanúšičkám slovenského speváka Adama Ďuricu, ktoré stratili akúkoľvek nádej v to, že o ne fešák niekedy prejaví záujem. Autor obľúbených popových hitov sa totiž oženil, pričom manželka Kristínka mu povedala áno v rozprávkovo krásnym šatách.

Adam Ďurica sa síce o svoje súkromie rád podelí i s fanúšikmi, avšak tie najdôležitejšie okamihy si necháva len pre seba a najbližších. V prvej polovici apríla tak ostali všetci jeho obdivovatelia v šoku, keď sa na Instagrame pochválil radostnou novinou o príchode na svet jeho druhého synčeka, ktorý dostal meno Benjamín.

Rovnaké prekvapenie obľúbený spevák spôsobil aj presne pred tromi rokmi, keď si v tichosti vzal milovanú polovičku Kristínku. Práve pri príležitosti ich včerajšieho výročia si fešák prostredníctvom Instagramu zaspomínal na jeden z najvzácnejších dní života a polovičke adresoval síce stručné, no veľavravné vyznanie. ,,Neľutujem ani jedinú chvíľu s tebou, láska #3years,” Adam odkázal Kristínke romantický verš zo svojho najúspešnejšieho hitu Neľutujem.

Okrem toho dvojnásobný otecko ukázal dva čarovné zábery zo svadby, na ktorých sa nedajú prehliadnuť prenádherné šaty pani Ďuricovej. Plavovláskina biela róba dýchala dávkou luxusu, originality, elegancie a ženskosti, čo z nej v kombinácii s dlhým závojom spravilo dokonalú princeznú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/adamdurica, matuslosonsky