Adamovi Ďuricovi sa posledný rok viac než darí, čo singel, to hit. K tomu najnovšiemu s názvom Predpoveď počasia predstavil včera novučičký videoklip.

Aktuálne asi najpopulárnejší slovenský spevák Adam Ďurica vydal v poradí už štvrtý singel Predpoveď počasia z posledného albumu Mandolína, za ktorý si včera od vydavateľstva Universal Music prebral aj Zlatú platňu. Okrem toho v tento deň predstavil svetu i očakávaný videoklip k spomínanej novinke. Jeho natáčanie prebiehalo pri Baltskom mori v najsevernejšom bode Nemecka – Kap Arkony a český režisér Martin Smékal vhodil Adama  do role stroskotanca. Spevák kvôli nemu musel dokonca prekonať i svoj veľký strach z výšok.

Niekoľko záberov je natočených aj na kúpalisku Středokluky, na posede v Českých lesoch v okolí Prahy i na chate v areáli Hlasná na Vŕšku. V klipe je neprehliadnuteľný dážď, ktorému ale museli dopomôcť hasiči, keďže sami vieme, že posledné dni boli viac než horúce. Spevákovu lásku si zahrala krásna Simona Kollárová a jej mladšie vydanie sestra Marietta. Úlohy malého Adama sa zhostil Daniel Kuriščák a roly prísneho otca dievčaťa dokonca americký herec Ted Otis.

Konečný výsledok hodnotíme veľmi pozitívne. Klip sadol k skladbe doslova ako zadoček na nočníček a ak sa vám skladba páči, po zhliadnutí jej vizuálu sa vám bude páčiť ešte viac. :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.