Na zemi snáď neexistuje človek, ktorý by pred pár rokmi nepozeral kultový seriál ,,Tie roky sedemdesiate“. Skupinka mladých ľudí, ktorí riešili školu, rande a plán do budúcnosti maximálne na piatok, kam sa vyrazí na party. Obliekli by ste si dnes to isté, čo oni?

A navyše! Ashton Kutcher, ako vychádzajúca mladá hviezdička, stál už vtedy za hriech a dievčatá za ním doslova slintali. Netreba však zabúdať na skutočnosť, že jeho frajerku hrala aj životne osudová Mila Kunis. Možno už tam sa rodila ich veľká láska, ale o tom už tu. Ak budete hľadať inšpiráciu, ako túto jeseň vynoviť svoj šatník, pozrite si tento seriál znova. Dokonale poslúži ako podklad pre nadchádzajúce obdobie. Módni návrhári si trochu zaspomínali, v akom oblečení sa na pódiu premávali hviezdy ako David Bowie, skupina Blonde či dodnes milovaná ABBA. A všetko to pretavili do modernejších strihov, kvalitnejších materiálov a rafinovanejších doplnkov.

Túto jeseň treba vsadiť na tmavé denimové rifle so zvýšeným pásom, v ktorých krásne vynikne váš vypracovaný zadok a ženský driek. Lahodný pohľad pre chlapov. Do šatníka si skúste zaobstarať aj tie, ktoré majú dva rady gombíkov. Dodajú vášmu looku originálny šmrnc. Netreba zabúdať, že v 70.rokoch boli prípustné len „zvonáče“, takže čím viac sú na lýtku rozšírené, tým lepšie.

4

Pre ženy, ktoré chodia rady zahalané, máme výbornú správu. Obdobie rolákov je späť! Ide o perfektný kúsok, ktorý sa jednoducho a ľahko kombinuje. Vyskúšajte jednofarebný vo vínovej alebo bordovej farbe, tie sú túto jeseň mimoriadne trendy. Samozrejme, odtieňom telovej či hnedej zemitej farby tiež nikdy nič nepokazíte. K džínsom je to priam dokonalý kúsok. V posledných rokoch býva jeseň výraznejšie chladným obdobím a samotný rolák vám už nebude stačiť. Keďže ten máte v jednej farbe, vyhrajte sa so svetríkom. Pokojne si vyskúšajte veselšie vzory ako sú bodky, prúžky či dokonca orientálne alebo toľko skloňované zvieracie vzory. Takýto veselý kúsok vás vkusne oživí.

2

Netreba zabúdať ani na doplnky. Siahnite po kožušinových vestách či šáloch. Tie vám dodajú ten správny punc luxusu. Nebojte sa veľkých náušníc či náhrdelníkov, boho štýl ešte nepovedal svoje posledné slovo. Ideálne dopĺňa módu zo 70. rokov a vy vďaka nemu získate mladistvý a cool vzhľad. Svoju pozornosť si pýtajú aj kabelky. Hlavne väčšie aktovky, farebné až bláznivé listovky či filtrované crossbody. Dovolené je úplne všetko! Nezabúdajte ani na opasky, ktoré sa stali absolútnym hitom sezóny. Tenké či široké, všetky treba vytiahnuť zo skrine a poriadne ich prevetrať. Perfektne zvýraznia vaše krásne ženské tvary a niektorým outfitom dodajú úplne nový vzhľad. Takže, bez opasku ani nevychádzajte z domu.

kožušina

Foto: Pinterest