Každá žena túži po tom, aby vyzerala v spoločnosti čo najkrajšie, a preto neraz siaha po topánkach s opätkami. Tie dokážu zvýrazniť ženskú krásu, predĺžiť nohy a vyzdvihnúť dokonalosť outfitu. Aj keď na prvý pohľad vyzerá nosenie vysokých topánok elegantne a jednoducho, opak je pravdou. Stačí sa pozrieť na ošúchané a zodraté päty či malíčky nejednej ženy. Hovorí sa, že pre krásu sa trpí, no pri vysokých opätkoch to platí dvojnásobne!

Určite to poznáte aj vy. Vo výklade uvidíte topánky, do ktorých sa na prvý pohľad zamilujete a musíte ich okamžite mať. Čo na tom, že vás v nich budú bolieť nohy a nevydržíte v nich prejsť ani od auta do práce? Proste musia byť vaše! To je ženská logika, ktorá funguje pri nákupoch na výbornú. Veď priznajte sa, určite máte doma aspoň jedny črievičky, v ktorých sa dá nanajvýš sedieť. ;) Týchto 12 ilustrácií dôverne zobrazuje život ženy, ktorá nosí topánky na vysokom opätku a my vám garantujeme, že sa v nich stopercentne nájdete aj vy!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Foto: brightside.me

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.