Štvrtkové večerné epizódy reality šou Farma sa už tradične nesú v duchu voľby duelantov, ktorých aktuálna úradujúca sluhovská dvojica vyzýva do súboja. Momentálne sa na nelichotivom poste ocitol prefíkaný párik v zložení Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko, no ich rozhodnutie všetkých pri stole odrovnalo!

Meštiansko-dedinská dvojica vytvorila silné spojenectvo, keďže sa spolu vrhajú nielen do zákerných hráčskych taktík, ale zároveň si neváhajú vymieňať vzájomné nežnosti v posteli. Rebeka s Heňom boli hlavnými organizátormi zakázanej nočnej grilovačky, po akej prišlo ďalšie obrovské prekvapenie v podobe nečakaného výberu protivníkov do arény.

rebeka heňo farma

Najviac ohrozenými sa cítili Monika Šuleková s Henrikom Szabom, práve im ale po vyrieknutí dvoch inkriminovaných mien úplne spadla sánka. Sluhovia totiž pri kuchynskom stole vyzvali do súboja Beátu Rusnákovú a Mária Rigóa, čo sa stalo pre všetkých prítomných nepochopiteľným krokom.

Bea Mario Farma

Práve Bea totiž Heňovi neustále držala stranu a dôverovala mu tak ako žiaden iný súťažiaci. Potom, ako si nemilosrdný verdikt vypočula, pekelným hnevom ani trošku nešetrila. ,,Pre mňa toto bol z jeho strany totálny podraz a pre mňa ten človek skončil! Ja s ním neprehovorím ani jedno slovo,” dušovala sa absolútne rozhorčená brunetka, ktorej vyjadrili podporu i ostatní. ,,Dnešná voľba duelantov bola úbohá,” súhlasila Monika Šuleková a takéto znechutenie prejavila väčšina obyvateľov sídla.

Dôvodom prekvapivého rozhodnutia bol podľa duelanta Mária fakt, že spoločne s Beátkou predstavujú pre druhých asi najslabších súperov. Rebeka s Heňom tak po zarážajúcom rozhodnutí upadli do nemilosti drvivej väčšiny farmárov, presvedčených o tom, že sa zachovali ako hrozní zbabelci, nehovoriac o podlom podraze voči dobrej kamarátke!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Uloz.to, TV Markíza | Foto: YouTube, Streamable.com