Zahraničné médiá priniesli absolútne šokujúce informácie, podľa ktorých sa jedna z najznámejších slovenských modeliek konečne dočkala vytúženého tehotenstva. Adriana Sklenaříková, ktorá sa v roku 2014 vydala za arménskeho podnikateľa Arama Ohaniana, sa stane vo veku 46 rokov mamičkou!

Po niekoľkých pokusoch a trpkom potrate v roku 2016 sa prianie byť matkou Adriane Sklenaříkovej konečne splní. Svetovo uznávaná topmodelka, herečka a spisovateľka čaká vo svojich 46-tich rokoch svoje prvé dieťa. Radostnú novinku o tehotenstve šťastnej dvojice priniesol francúzsky magazín Voici. So 49-ročným arménskym podnikateľom má byť Adriana v požehnanom stave už niekoľko mesiacov, pričom bábätko by sa malo narodiť koncom júla.

Šťastný párik žije striedavo v Maroku a Monaku, pričom v súčasnosti dokončujú jedinečný projekt, ktorým je luxusný päťhviezdičkový hotel. Ako sa teda zdá, krásna blondínka sa bude musieť v tomto období trochu šetriť a prácu nechať na svoju milovanú polovičku. „Pre modelku, ktorá už začala strácať nádej, je to zázrak. Najmä po jej poslednom komplikovanom potrate v roku 2016. Jej sen sa splní a Adriana by mala porodiť svoje prvé dieťa v lete v roku 2018,“ uviedol francúzsky magazín Voici. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Adriana Sklenaříková-Karembeu

Zdroj: Voici.fr | Foto: Instagram