Markíza a Nova lákali divákov k televíznym obrazovkám a sľubovali im výnimočnú šou plnú adrenalínu, súťaží a skvelých účastníkov. Avšak Survivor Slovákov absolútne nezaujal, čo sa odzrkadlilo aj na jeho nízkej sledovanosti.

24 dobrodruhov odcestovalo do Dominikánkej republiky, aby vyskúšalo svoje limity, a samozrejme, pokúsilo sa vyhrať hlavnú cenu v podobe 100-tisíc eur. Život na opustenom ostrove vôbec nie je jednoduchý a prebojovať sa do finále dokážu naozaj len tí najlepší.

survivor

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci dva tímy proti sebe neustále súperia, vôbec nevedia o tom, že tento program ľudí nebaví a každou epizódou stráca sledovanosť. ,,Najnovšie sa Survivor s tretím vydaním prepadol ešte hlbšie, keď spadol na rating iba 3 % s podielom 10,4 %. Celkovo si tretie vydanie pozrelo iba 144-tisíc divákov, pri štarte ich mal ešte 230-tisíc,“ udáva Mediaboom.sk

O tom, že si projekt nezískal srdcia divákov, ukazujú aj sociálne siete, kde mnohí fanúšikovia píšu negatívne komentáre o tom, že sú z relácie sklamaní. ,,Nuda a ten český moderátor nula bodov a to komentovanie počas duelu, ako keby som pozeral hokej,“ zdôveril sa sledovateľ. ,,No väčšiu krav*nu som už dávno nevidela,“ pridala sa ďalšia Slovenka, ktorá zďaleka nie je jediná, čo sa jej Survivor nepáči.

survivor

survivor

Foto/Zdroj: mediaboom.sk, Instagram/tvmarkizaofficial