Narodeniny patria k jednému z najkrajších dní z celého roku. Aj keď si to niekedy nepriznáme, na tento výnimočný deň sa tešíme, sme zvedavé, kto všetko si na nás spomenie a aké darčeky dostaneme.

Mladá a krásna Abbi Price asi nikdy nezabudne na oslavu svojich 18. narodenín. O nezabudnuteľný zážitok sa postarala jej mama, ktorá pre ňu pripravila veľmi netradičnú, no zároveň originálnu tortu. Na prvý pohľad obyčajná s kvietkami, no keď sa lepšie prizriete detailu na vrchnej časti torty, pobavíte sa. Abbi si počas jednej oslavy vypila viac ako zniesla a pár pekných chvíľ trávila pri záchodovej mise. Tento okamih sa podarilo zvečniť aj na fotografiu a práve táto udalosť inšpirovala Abbinu mamu, aby vymodelovala z marcipánu Abbi kľačiacu pri toalete. Mladá študentka sa so svojou tortou pochválila na sociálnych sieťach a príspevok sa stal ihneď virálnym a baví tisícky ľudí po celom svete. Čo poviete vy? Chceli by ste dostať podobnú tortu? :-D

3

1

2

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.