Mario Cimarro je v našich končinách viac než obľúbený, pod čo sa určite podpísal aj jeho pozitívny vzťah k Slovensku, kde uplynulý rok trávil niekoľko týždňov. Za jeho návštevou však nestáli len pracovné povinnosti, ako sa totiž ukázalo, špekulácie o tom, že u nás našiel lásku, vyzerajú viac než pravdivo. Dokonca je už i známe, kto by mal byť Mariovou vyvolenou!

August uplynulého roku patril jednoznačne hercovi Mariovi Cimarrovi, na ktorého kroky v uliciach Bratislavy nestriehli len médiá, ale aj fanúšičky, dúfajúc, že stretnú svojho telenovelového idola. Mnoho z nich však zrejme teraz ostane sklamaných – hviezda Skrytej vášne je podľa všetkého zadaná. Potešujúcou správou je, že Mariova nová milovaná pochádza práve zo Slovenska!

Viacerým obdivovateľov seriálového Juana Reyesa bolo podozrivé, že sa na Slovensku herec nachádza pomerne často a že sa z času na čas na jeho Instagrame objavia odkazy v našom jazyku. Ako sa ale hovorí, za všetkým hľadaj ženu a platí to očividne aj v prípade Maria.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Novou priateľkou 47-ročného latinskoamerického fešáka je podľa Nového Času finalistka Miss Slovensko 2015 Bronislava Gregušová, pričom zaľúbencov mali prezradiť fotografie z identických miest, ktoré sa u oboch objavujú na Instagrame. To, že nejde len o fámy, potvrdil i zdroj blízky známej slovenskej kráske. „Broňa je jeho priateľka. Stále si to chcú nechať pre seba. Vedia to iba ich najbližší. Sú spolu už niekoľko mesiacov. Mario by Broni zniesol aj modré z neba,“ vyjadril sa.

Bronislava Gregušová

Koncom januára, keď očarujúca Broňa oslávila 27. narodeniny, sa Misska dokonca na internete pochválila nádhernou kyticou ruží, pri ktorej sa vyjadrila, že je šťastná a má najlepšieho priateľa. S najväčšou pravdepodobnosťou hovorila práve o Mariovi, ktorý tak našu krajinu zrejme poctí ešte nejednou návštevou a my sa, samozrejme, budeme len tešiť!

Bronislava Gregušová

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/mariocimarro,bronigregus