Minulý rok o takomto čase prežívali najťažšie chvíle partnerského života a dnes majú znovu dôvod na radosť. Bývalý profesionálny boxer Tomi Kid Kovács s manželkou Dominikou sa so spontánnym potratom vyrovnali najlepšie ako vedeli, vďaka čomu sa sympatickej fitneske podarilo znovu otehotnieť. Dnes si dvojica užíva čarovné okamihy a pripravuje sa na príchod druhého potomka – bude to chlapček alebo dievčatko?

42-ročný svalovec a jeho drahá polovička sa už niekoľko mesiacov tešia na ďalšie spoločné dieťatko. Ich cesta za súrodencom pre synčeka Kristiána však vôbec jednoduchá nebola, keďže minulý rok Dominika náhle prišla o bábätko.

Tomi Kid manželka

Manželia toto temné obdobie spoločnými silami rýchlo prekonali a v súčasnosti majú plné ruky práce s nakupovaním detských vecičiek. Podľa slov budúcej dvojnásobnej maminy sa zariaďovanie hniezdočka pre malé klbko radosti ponesie v modrých farbách, keďže manželka Tomiho Kida nosí pod srdcom zástupcu mužského rodu.

Dominika Kid Kovacs tehotná

,,A kto tipoval, že budeme mať babu, tipoval nesprávne, pretože my budeme mať ďalšieho chlapa v rodine, na ktorého sa už veľmi tešíme,” známa fitneska sa prostredníctvom oficiálneho profilu na Instagrame podelila o zaujímavé novinky. Niekdajšia športová hviezda tak bude môcť doma vychovávať až dvoch nástupcov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomi Kid Kovács

Zdroj|Foto: Instagram/dominikakidkovacs