Posledný týždeň rezonuje Instagramom téma Sajfovho dopravného priestupku, ktorého sa dopustil kvôli šoférovaniu s telefónom v ruke. Do moderátora sa tak začali navážať nieleň fanúšikovia, ale aj viaceré známe osobnosti – a tie ho vôbec nešetrili. Dnes však Matej Cifra odhalil pravdu!

Sajfu malo v zuboch hneď niekoľko osobností, ktoré mu prostredníctvom Instagramu posielali reakcie. ,„My ako ľudia, ktorí majú vplyv na Instagrame a ako nastávajúci otcovia… je čas na to, aby som išiel správnym príkladom,predniesol Rytmus. ,,Chcela by som Sajfovi poradiť ako budúcemu otcovi, aby to možno tiež skúsil eliminovať, prípadne aspoň sa nad tým zamyslieť,” krátko nato sa pridala aj Patrikova snúbenica Jasmina Alagič.

Napriek tomu, že všetci vo svojich príspevkoch vystupovali viac než presvedčivo, mnohí ľudia ich podozrievali z toho, že ide o kampaň zameranú na riziko vyplývajúce z používania telefónu za volantom. Dnes sa ukázalo, že títo “neverníci” mali pravdu.

,,Vážení priatelia, chcel som vám povedať, že s Pil C-im to nebol žiadny oficiálny beef, priatelia. Nešlo nám o tom, aby sme sa my navzájom beefovali,” začal svoju reč Sajfa. ,,Išlo nám predovšetkým o to, aby sme poukázali na to, že telefón nepatrí za volant,” moderátora doplnil známy raper, s ktorým si posledné dni vymieňal na internete poriadne ostré odkazy. Celé ich vyjadrenie si môžete pozrieť na videu nižšie.

Ku kampani sa vyjadrila aj Jasmina Alagič, ktorá svojim fanúšikom taktiež odhalila pravdu ,,Asi ste si všimli moje storiečka cez víkend, kedy som komentovala Sajfu a jeho príhodu s policajtmi. Dnes vám už môžem prezradiť, že som sa stala súčasťou kampane @o2slovakia, ktorej cieľom je, aby si sme si uvedomili, že hrať sa s telefónom počas šoférovania je nebezpečné nielen pre toho, kto to robí, ale môže to mať fatálne následky pre iných ľudí,” napísala na svoj Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Slovenská kráska zároveň vzdala Sajfovi veľký hold. ,,Sajfa, dal si to na pána, vydržať takú smršť hejtov niekoľko dní chcelo veľkú dávku sebazaprenia, ale na druhej strane, ak táto kampaň pomohla k tomu, aby sme sa všetci zamysleli, tak to stálo za to,” vyjadrila sa budúca mamička. Musíme teda povedať, že spoločnosti O2 tento ťah naozaj vyšiel!

Jasmina Alagic

Sajfove a Pil C-iho vyjadrenie

 

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa, jasmina_alagic, rytmusking, milanwtf, Streamable