Už tomu bude rok, ako začal celý svet spájať speváčku Lady Gaga s hercom Bradleym Cooperom, za čo mohli ich zaľúbené úlohy vo filme Zrodila sa hviezda. V tejto chvíli tak ostanú zrejme všetci ich fanúšikovia sklamaní – kontroverzná umelkyňa priznala vzťah, no spomíaný fešák jej vyvoleným nie je.

Po tom, ako sa Lady Gaga vo februári rozišla so snúbencom Christianom Carinom, priaznivci filmového trháku Zrodila sa hviezda netrpezlivo čakali, kým podobný krok urobí aj Bradley Cooper vo svojom vzťahu s modelkou Irinou Shayk. Keď sa tak ale o pár mesiacov nato stalo, žiadna láska sa zo strieborného plátna do reálneho života nepreniesla.

Zatiaľ čo hollywoodsky krásavec trávi voľný čas po boku dcérky Ley De Seine, svetoznáma speváčka si užíva chvíle s pre mnohých neznámym mužom. Pred pár týždňami ju totiž paparazzí fotografi zachytili, ako si hrkúta so zvukárom Danom Hortonom – a zdá sa, že nešlo len o nerozvážny flirt.

Lady Gaga

Gaga sa nový vzťah rozhodla do sveta vykričať prostredníctvom momentky zo spoločnej romantickej večere, ktorú neváhala zverejniť na Instagrame, pričom svojho 49-ročného vyvoleného označila a pripojila i množstvo srdiečok, naznačujúcich, že je “v tom” až po uši.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ladygaga, Twitter