Iba pred pár mesiacmi sa ukončilo vysielanie druhej série mimoriadne úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome II. a v súčastnosti sú konečne známe mená celebritiek, ktoré predvedú svoj talent v jej treťom pokračovaní! 

Po ,,objavení nových” talentov Lenka Vavrinčíkovej či Viktora Vinczeho, stavila TV Markíza aj v tomto roku na pomerne neokukané tváre. Okrem veternej smršte Evy Mázikovej, ktorá má svojou bezprostrednosťou evidentne nahradiť Andreja Bičana, sa v šou objaví aj krásna speváčka Lina Mayer, herečka a spisovateľka Lucia Šipošová a herečka z Búrlivého vína, Viktória Valúchová. Z mužov sa predstaví druhá ,,polovica” dua René Štúr & Sväťo Malachovský, ktorý hviezdil práve v druhom pokračovaní šou. Pozvanie na účinkovanie v programe prijal aj spevák Tomáš Bezdeda, herec a spevák Tomáš Palonder a herec Peter Brajerčík. Tiež sa už pomaly neviete dočkať? :)

 

Foto: Facebook, Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)