Ženy sú večne s niečím nespokojné a týka sa to, samozrejme, aj pŕs. Tie s malými chcú väčšie a naopak tie s veľkými menšie, poznáte to? Inak na tom nebola ani známa komička Evelyn, ktorú podľa najnovších informácií portálu Pluska.sk zaviedol jej dekolt k plastickému chirurgovi.

Mať veľké prsia je snom nejednej ženy. Avšak tie, ktorým pán boh venoval bujný dekolt, vedia, že takéto prednosti vôbec neprinášajú len radosť, práve naopak. Chrbtica dám s obdarenejšími vnadami totiž poriadne trpí – svoje o tom vie aj známa komička a moderátorka Eva Krámoerová.

Evelyn

Evelyn ešte donedávna svojimi prsiami vyčnievala z radu a veľkosť, akou sa pýšila, jej závidela nejedna členka nežnejšieho pohlavia. Napriek tomu ale obľúbená Slovenka urobila razantný krok a pred estetickou stránkou uprednostnila zdravie a pohodlie. Ako totiž píše Pluska.sk, tvár Farmy X podstúpila operáciu zmenšenia prsníkov, a to dokonca ešte minulý rok.

Informáciu, ktorá zrejme v tejto chvíli mnohých šokovala, potvrdila aj samotná Evelyn. ,,Áno, je to pravda, ale nejako veľmi by som to neriešila, lebo to nie je úplne zjavné. Nie je to radikálna zmena, prsia mi zmenšili o dve čísla, akoby pocitovo je to lepšie,“ uviedla usmievavá kráska, ktorá dodala, že zo zdravotného hľadiska sa teraz cíti lepšie a so svojím rozhodnutím je spokojná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci Evkin zmenšený hrudník si možno väčšina nevšimla, pri proovnaní jej starších fotiek s nedávnym záberom (úplne napravo) musíme uznať, že premena je rozhodne viditeľná! Veď presvedčte sa sami po kliknutí — SEM —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/evelynfresh