Vyzerá to tak, že je Celeste Buckingam opäť šťastne zamilovaná! 23-ročná speváčka si od leta 2017, kedy sa ukončil jej posledný vzťah, užívala slobodu. Tej však už odzvonilo, keďže sa má po jej boku objavovať vplyvný muž!

Už počas leta sa okolo speváčky Celeste Buckingam vynárali špekulácie, že si jej pozornosť získal nový muž. Kým vtedy išlo možno len o nevinné flirtíky, dnes by už mala byť daná osoba jej polovičkou.

Celeste Buckingham

„Celeste je s ním už niekoľko mesiacov a klape im to. Nechcú sa k tomu ale vyjadrovať, keďže by si svoje súkromie radi nechali pre seba. Už niekoľkokrát sa spolu objavili pri rôznych súkromných udalostiach a vzájomnou náklonnosťou sa netajili,“ prezradil zdroj portálu Topky.sk. A kto by mal byť brunetkinou novou láskou?

Podľa Topiek si srdce exotickej krásky získal 40-ročný riaditeľ zľavového portálu, ktorý je tak od nej o 17 rokov starší. Jeho meno však pre túto chvíľu ostáva zahalené rúškom tajomstva, keďže ani jeden z dvojice ešte vzťah oficiálne nepotvrdil. Nič to ale nemení na tom, že je Celeste po jeho boku určite šťastná, a to je predsa najdôležitejšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celeste Buckingham

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.