Sú spolu? Nie sú spolu? Medzi Katkou Knechtovou a mladým Superstaristom to vyzerá ako na hojdačke. Kým koncom septembra Petr Borkovec priznal so speváčkou rozchod, čím zároveň potvrdil aj teórie o tom, že tvorili pár, krátko nato bola dvojica spolu prichytená hrkútajúc si v Tatrách. Teraz ale prichádza ďalší šok!

Zrejme aj na základe vlastných skúseností viete, že vzťahy sú nevyspytateľné a nikdy by sme nemali hovoriť nikdy. “Katarína mi povedala, že keď spolu máme byť, tak spolu budeme,”  prezradil pre český portál Extra.cz Petr Borkovec po rozchode s Katkou Knechtovou. Ako sa zdá, slová krásnej speváčky sa naplnili a dvojica si opäť k sebe našla cestu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Knechtova borkovec

19-ročný mladík sa totiž pred pár hodinami rozhodol šokovať, keď na svojom instagramovom profile zverejnil vysmiaty záber práve v spoločnosti Prešovčanky. K spoločnej snímke pridal aj popis, ktorým poriadne pritvrdil. “No, nech bulvár píše, že ju milujem… no, dá sa ju nemilovať? napísal zajačik, pričom doplnil aj odvážny hashtag #navzdymoje. Nuž, nie nadarmo sa hovorí – stará láska nehrdzavie. Veríme, že Petr už neostane tentokrát sklamaný a že Katka bude naozaj navždy len jeho.

Knechtova Borkovec

Zdroj: Instagram/petrborkovec_official | Foto: Instagram/petrborkovec_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)