Martin Jakubec sa za posledné mesiace pretlačil do povedomia verejnosti najmä kvôli viacerým škandálom, kedy priamo urážal najznámejšie osobnosti slovenského šoubiznisu. Jeho terčom sa častokrát stali aj manželia Vrbovskí, a tak sa na margo jeho správania rozhodol najnovšie prehovoriť samotný Rytmus.

Zrejme vám neuniklo množstvo verejných káuz založených na príspevkoch slovenského “wanna be” šoumana Martina Jakubca voči Jasmine Alagič Vrbovskej, Patrikovi “Rytmusovi” Vrbovskému a dokonca aj ich malému synovi Sanelovi.

Dané urážky na sociálnej sieti si všimli i fanúšikovia úspešného rapera, a tak po dlhšej dobe prišiel konečne čas na jeho vyjadrenie. Rytmus totiž prehovoril o tom, čo si myslí o kontroverznom hudobníkovi. „Fúha, ani neviem o takýchto veciach,” priznal spočiatku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne si však neodpustil pár nečakaných slov plných irónie. „Nesledujem takých ľudí. Nech sa darí každému, kto ma uráža, ohovára,” Rytmus odkázal Jakubcovi pred zrakmi tisícov fanúšikov miesto toho, aby mu vrátil urážky rovnakého charakteru.

Foto: Instagram/Rytmusking, Facebook/MartinJakubec, YouTube