Manželia Veronika a Matej Cifrovci to viac neskrývajú. Známa dvojica nášho šoubiznisu len nedávno potvrdila, že sa z nej po dlhých rokoch partnerstva konečne stanú rodičia ich prvého dieťatka. Na televíznej redaktorke dokonca badať už i prvé zmeny druhého stavu, na čo Sajfa zrejme nebol až tak pripravený!

Veronika Cifrová Ostrihoňová sa rozhodla vykričať do sveta tú najradostnejšiu správu. Čoskoro sa z nej stane mamička prvého dieťaťa. S manželom Sajfom však túto informáciu tajili až do poslednej chvíľky, hoci sa o nej v médiách už istú dobu tajne pošepkávalo.

Veronika si síce otázku týkajúcu sa presného mesiaca svojho tehotenstva necháva nateraz len pre seba, no mnohí priaznivci populárneho páriku zaznamenali už prvé očakávané zmeny. Jednou z nich sa najnovšie pochválil aj samotný Sajfa.

Známu redaktorku totiž ako väčšinu budúcich mamičiek začali trápiť neprestávajúce a intenzívne chute. Týmto štádiom si nedávno prechádzala aj moderátorka Jasmina Alagič, ktorú neopúšťalo nutkanie na typický slovenský perkelt. Pri našich tradičných jedlách zostáva aj Veronika, pričom si jej nečakané nutkanie na jedlo odtrpel najmä budúci otecko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Má chuť na segedín. Kde ho teraz zoženiem?“ Bavil sa Cifra pri zábere, kde môžeme vidieť tehotnú Verču. „Z polosna kričí segedín,“ doťahoval si svoju pani manželku a jej nezvyčajne silnú túžbu po mäsovo-kapustovej pochúťke. A čo vy? Aké príznaky či chute trápili počas radostného očakávania vás? Neváhajte sa nám pochváliť do komentárov!

Foto: Instagram/ Matej Cifra, Veronika Cifrová Ostrihoňová

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.