Zamotané farmárske romániky nemajú konca kraja. Jedným z najväčších odvážlivcov v tomto smere sa stal východniar Radovan Dulin, užívajúci si náklonnosť viacerých slečien. Keďže ale Popradčan zanechal doma snúbenicu, začína si jeho hrdé mužné vyčíňanie vyberať vysokú daň.

Rado sa už po pár dňoch na farme ocitol pod perinkou s mladučkou Mirkou Csorbovou, ktorej srdiečko aktuálne bije len pre svalovca Mateja Jurkoviča zo západného Slovenska. Po blesku rýchlej známosti s tmavovláskou zasnúbený farmár presedlal ku Kristíne Dali, s ktorou pravidelne zachádza za hranice slušného správania.

rado kika farma

Po tomto všetkom si už ani samotný východniar nie je istý, či na neho doma ešte vôbec niekto čaká. Po tom, ako nahú fotomodelku očumoval pri kúpaní vo vani, neostalo jeho konanie bez odozvy. Ostrý názor si totiž vyjadrila aj bývalá farmárska hviezda Karin Dvořáková, ktorá v relácii s Martinom Šamehol zanechala na adresu Radovana Dulina poriadne drsné slová.

,,Ja ako žena by som sa nenechala ponižovať s takýmto človekom tým, že už tam mal dve baby, bol najprv s Mirou a teraz s Kristínou. Mne osobne by tá ženská hrdosť už nedovolila ho ďalej mať. By som mu normálne nachystala veci s tým, že páľ do pi*e a ahoj!” nešetrila ho prostoreká brunetka, prihovárajúc sa aj jeho snúbenici. ,,Dúfam, že mu dáš riadne zaucho, moja. Ja by som ho asi do vajec kopla!” dodala rázne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Markíza.sk