Večne vysmiata komička Eva Evelyn Kramerová si v uplynulom období užíva slávu, o akej možno pri točení prvých videí ani nesnívala. Známa komička to od produkovania vlastných vtipných nahrávok dotiahla až na televízne obrazovky, s čím sú spojené aj určité zmeny, na ktoré sa plavovláska nedávno odhodlala.

Už čoskoro vypukne v poradí jedenásta séria populárnej markizáckej reality show Farma. Tvárou vidieckej súťaže, ktorá bude odvážlivcov na statku po celý čas nápomocne sprevádzať, sa už po druhýkrát stáva prostoreká Evelyn.

Evelyn Farma

Veselá moderátorka si však po skončení kontroverznej “desiatky” zaumienila, že divákov v ďalšom pokračovaní farmárskych príbehov privíta v celkom novom šate. Začiatkom roka sa tak naplno pustila do zhadzovania nadbytočných kíl a krátko pred odštartovaním vidieckej súťaže sa rozhodla pre prvé oficiálne zosumarizovanie svojho úsilia.

Evelyn

Pred pár hodinami to Evelyn konečne potvrdila verejne – blondínka uverejnila usvedčujúcu fotografiu, ktorá zobrazuje jej celú doterajšiu premenu vizáže. Fotky “pred” a “po” hovoria naozaj za všetko. ,,Nechcela som to ani nejak špeciálne riešiť ani úplne zdieľať, lebo nie som ešte v cieli, ale som na seba aj tak pyšná!” pochválila sa do očí bijúcimi zmenami, ktoré sú vďaka novej snímke poriadne viditeľné a porovnateľné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn schudla

Zdroj/Foto: Instagram/Evelynjefresh