Stará mama obľúbenej televíznej moderátorky Zlatice Puškárovej v pondelok prijala vakcínu proti šíriacemu sa ochoreniu Covid-19. Sympatická babička už o dva týždne oslávi neuveriteľných 92-rokov, no odvaha jej jednoznačne nechýba. 

Hoci podľa slov Zlatice má mať jej starká strach z injekcií, kvôli boju proti epidémii nabrala guráž. ,,Hovorí, že staroba je náročná, ale dôveruje lekárom a očkovaniu. Našťastie sme spolu a zdraví, tak verím, že o chvíľu oslávime aj jej narodeniny,” píše na sociálnych sieťach tvár televízie Markíza.

Žena, ktorá naučila Slovensko nosiť rúška, vidí v očkovaní “liek” na zlú ekonomickú a epidemiologickú situáciu. ,,Dostávam od Vás množstvo otázok na vakcínu. Ani na chvíľu som nepochybovala, že mapa na návrat do “nášho sveta” je vakcína. Dôverujem medicíne, obdivujem um vedcov, ktorí nám dokážu vrátiť strácajúce,” na Instagrame vyjadruje svoj názor držiteľka ceny OTO – tá odvážnu babičku na očkovanie sprevádzala.

,,Dnes zaočkovali moju 92-ročnú starú mamu. Keby mi niekto povedal, že toto bude obraz 25.1.2021, určite by som neverila. Mala som stiahnuté hrdlo, keď som videla starčekov, ako sa aj o dvoch paličkách, zle kráčajúc a očividne trpiac všeličím idú očkovať. Stará mama má paniku z ihiel, ani necítila, že ju pichli, opisuje priebeh obľúbená moderátorka, ktorá verí, že očkovanie proti koronavírusu symbolizuje v dnešnej nervydrásajúcej situácii nádej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova