portrait of happy senior caucasian woman looking at camera and smiling. Horizontal shape, copy space

Neuveriteľné! Vyše 90-ročná pani Mária z Bratislavy bojuje o korunku krásy v súťaži známeho bratislavského festivalu – Uprising Reggae Festival Queen! Táto trendy starenka, ktorá v rebríčku valcuje o generácie mladšie súťažiace, má u hlasujúcich rozhodne najväčší úspech. V čase zverejnenia článku má totiž takmer 3 000 like-ov na Facebooku a jej mladšie súperky jej len zdiaľky dovidia na chrbát!

Jeden z najobľúbenejších festivalov na Slovensku, Uprising Reggae Festival, zorganizoval súťaž o hľadanie svojej kráľovnej spomedzi žien, ktoré sa zúčastnili deviateho ročníka víkendu plného pohodovej hudby. Aj keď je súťažiacich slečien viac ako 40, jednoznačnou favoritkou súťaže sa stala sympatická pani Mária z Bratislavy, ktorá celý život vykonávala učiteľské povolanie a vychovala 2 deti. Je naozaj obdivuhodné, že dáma v jej veku žije životom mladých ľudí a kráča s dobou. :) Želáme jej veľa zdravia a, samozrejme, pevne veríme v jej prvenstvo v súťaži!!! :)

teta

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.