Internetový portál Buzzfeed požiadal fanúšikov, aby im zverejnili svoje najhoršie príbehy rozhodov. Ak vám príde hnusné, keď sa niekto rozíde cez sms alebo si len tak zmení status na Facebooku na ,,nezadaný”, počkajte si na tieto špeciálne ,,výpovede zo vzťahu” – toto vás dorazí!

 

1. Pohľadnica

Chodila som s chlapom pár mesiacov, keď mi zrazu jedného dňa prestal odpisovať a nezdvíhal telefón. Povedal mi, že má rodinné problémy a tak sa nechce rozprávať. Takto to išlo pár dní, až pokiaľ som zistila, aký bol pravý dôvod, prečo sa so mnou nechcel baviť – čakal na to, kým mi poštou príde rozchodová pohľadnica. Áno, presne tak. Rozišiel sa so mnou cez POHĽADNICU.

2. Skoro manželia

Chodili sme spolu už pomerne dlho a bavili sa o tom, že by sme sa mohli vziať. Po pár mesiacoch plánovania spoločnej budúcnosti sme sa rozhodli ísť pozrieť na obrúčky. Deň po tom, ako sme si ich obzreli, prišiel ku mne domov – zaklopal na dvere, dal mi pusu, objal ma, pozrel sa mi do očí a povedal: “Myslím, že by sme sa mali rozísť.”

3. Uterák a list

Chystala som sa do sprchy, keď mi napísal, že príde ku mne. Keď prišiel, strčil hlavu do dverí a povedal, že na mňa počká v izbe. Keď som prišla, sedel na kraji postele s listom v rukách, zatiaľ čo ja som tam stála ešte v uteráku. Pýtam sa: “Ty sa so mnou rozchádzaš?” On pokrútil hlavou a povedal, nech si TEN LIST prečítam PRED NÍM. Tak som si prečítala. Ten blbec ho ani neprepísal a vety v ňom boli preškrtané, napríklad “Už ťa nemilujem” a originál vety “Už ťa nemilujem toľko ako kedysi.” Celý ten dvojstranový list som čítala v uteráku, tam pred ním, pokiaľ on nepovedal ani jedno slovo.

4. Stredoškolská láska

Bola som už dlho zasnúbená budúca nevesta. Chodili sme spolu ešte na strednej, potom sa rozišli a desať rokov po tom sme mali krásny vzťah. Teda, aspoň som si to myslela. Mesiac pred svadbou som dala v práci výpoveď, odstúpila od nájomnej zmluvy, keď mi pár dní na to zavolal a hovorí: “Milujem ťa, ale nechcem si ťa vziať a nechcem, aby si sa ku mne nasťahovala.” Ako bonus som vyhrala súťaž “vyhrajte šaty svojich snov” v magazíne o nevestách.

5. OK

Rozišla som sa s ním cez správu. Cítila som sa hrozne, ale písala som mu každé dva- tri dni a nedostala odpoveď. Raz som mu teda napísala: “Záleží mi na tebe, ale som si istá, že tebe na mne nie. Mrzí ma to, ale musím sa s tebou rozísť.” Odpísal mi asi do 2 sekúnd. Iba ok. Nežartujem, naozaj iba OK. Nič iné.

6. E-mail

Napísal mi do práce, že sa so mnou rozchádza. Predmet mailu bol len “pre tvoju informáciu”.

7. Mama

Chodila som s ním niekoľko rokov a tajne som plánovala svadbu na Pintereste, lebo to už bolo naozaj vážne. Raz večer niekto zazvonil a keď som otvorila, pred dverami stála jeho mama. Objala ma a začala plakať. Bola som zmätená, až kým nepovedala: “Neverím, že sa s tebou rozišiel.” Na tom by nebolo nič zvlášne, ale ON SA SO MNOU NEROZIŠIEL. O ničom som nevedela. Jeho mama to urobila za neho. A tak som tam stála v pyžame, stískala jeho plačúcu mamu kvôli tomu, že sa so mnou rozišiel priateľ, pričom som o tom ani nevedela.

8. Kalkulačka

Na strednej som chodila s jedným chlapcom. Jedného dňa na mňa pred triedou čakala kamoška a v ruke držala grafickú kalkulačku (takú tú, do ktorej môžete písať aj písmená) a povedala mi, nech si ju prečítam. On mi TAM napísal odkaz, že sa so mnou rozchádza – DO TEJ KALKULAČKY.

9. Facebook

Rozišiel sa so mnou cez SPRÁVU NA FACEBOOKU. Aj keď sme na intráku bývali na TOM ISTOM pochodí.

Zdroj: buzzfeed.com / Foto: pexels.com