Či už zastávate názor, že vzťah by mal byť bez tajomstiev alebo postoj, že muži a ženy by si vo vzťahu mali hovoriť všetko, niektoré veci je predsa len lepšie utajiť.

Určite má aj každá z nás vo vzťahu svoje tajomstvá, ktoré našim polovičkám nehovoríme. A takýto sú aj muži. Taktiež majú svoje tajnosti, ktoré sa pred nami snažia všemožne skryť. Koniec-koncov, pokiaľ to nijako zásadne neovplyvňuje náš vzťah, nemali by sme sa na nich preto hnevať. Prečítajte si nasledujúce riadky a zistite, čo pred vami určite skrýva aj váš chlap.

To, že bol niekedy zlým priateľom

Každý z nás má toho/tú ex, ktorý/á v nás zanechal/a niečo šialené, no nie v tom dobrom slova zmysle. Ani váš chlap vám nechce do detailov rozprávať o tom, ako sa kedysi opil do nemoty a bojoval proti všetkým chlapom, ktorí sa priblížili k jeho ex. Je to jednoducho jeho minulosť, ktorú ľutuje. Na druhej strane však taktiež ani nechce, aby si malá časť z vás myslela: ,,Prečo sa kvôli mne nedokáže s niekým pobiť?”

Akýkoľvek darček, ktorým vás chce prekvapiť

V prípade, že spolu nežijete, je to jednoduché. Ak vie, že k nemu máte prísť, váš darček jednoducho hodí do skrine. Ak však spolu žijete, musí ho zakopať na záhrade alebo ho nejako inak šialene ukryť.

Jeho p*rno

Vďaka internetu je zakrytie dôkazov jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Masturbácia je v dnešnom svete ako spáchanie vraždy v 19. storočí – ak sa na miestne činu nenachádzajú žiadni očití svedkovia, čin môžete jednoducho poprieť.

Počet ľudí, s ktorými spal

Muži aj ženy z tohto čísla šalejú. Buď je príliš nízke alebo príliš vysoké, a tak si ľudia tento počet prispôsobujú. V tomto prípade sa radšej držte hesla: ,,Nepýtaj sa a nehovor” alebo ,,Povedz, ale nezaujímaj sa o odpoveď.”

To, že vás posledných 10 minút vôbec nepočúval

Samozrejme, zistenie, že vás partner posledné minúty vôbec nevnímal a nezaregistroval to, čo ste hovorili, je skutočne nepríjemné. Na obranu mužov však môžme povedať, že ak vám povedia, že vás počúvali, vyhnú sa tak vášmu hnevu a vás ušetria od opakovania sa. Svojim spôsobom je to teda malé, ale dobré klamstvo.

To, že môže byť (a aj je) žiarlivý

Aj keď to muži takmer nikdy nedávajú najavo, aj oni žiarlia. Svoju žiarlivosť sa však v sebe snažia ukryť ako najlepšie ako vedia.

To, že mu u vás doma treba na záchod

Samozrejme, teraz hovoríme skôr o vzťahoch, ktoré nedávno začali. Ak ste spolu ešte len krátko, váš partner je u vás doma a treba mu na záchod (myslíme tým veľkú potrebu), pravdepodobne sa to pred vami snaží utajiť najviac ako sa len dá. Dôvod je prostý – hanbí sa. Nemajte však obavy, s rastúcou dôverou sa aj tento malý ,,problém” stane banalitou.

To, že vyhodil tričko, ktoré sa vám nepáči

Povedali ste mu, aby vyhodil nejaký kus svojho oblečenia a on vám tvrdí, že to urobil? Nie, neurobil. Je v zadnej časti zásuvky, a keď nie ste pri ňom, stále ho nosí.

Autor: Nataly

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rôzni
Táto redaktorka ešte nemá svoj redaktorský účet, pretože píše jeden zo svojich prvých článkov. Ale čoskoro... :)