Všetky najkrajšie a najpodstatnejšie veci v živote sú zadarmo! Túto myšlienku nám vedia najlepšie ukázať samotné deti, ktoré dokážu robiť veci spontánne, s ozajstnou dávkou temperamentu, lásky a jednoducho úžasne! Jedným takýmto detským hrdinom sa stal aj 8-ročný Thomas, ktorý ukázal obrovské srdce, keď si nechal dva roky rásť vlasy pre choré detičky s rakovinou.

Keď Thomas Moore videl svoju matku, ako pozerá video na Facebooku o chorom dievčatku, ktoré prišlo o svoje vlásky kvôli zákernej rakovine, v hlave mu skrsol nápad. Iba osemročný chlapček z Marylandu sa rozhodol, že si nechá narásť vlasy po dobu dvoch rokov, aby ich daroval deťom, ktoré svoje vlásky stratili v dôsledku chemoterapie. Ako môžete vidieť na fotkách, Thomasovi narástla celkom slušná hriva! Keď bol na konci so svojím úžasným “projektom” zistil, že má dosť vlasov nie na jednu ani na dve, ale rovno na tri parochne! Potom, ako sa dal ostrihať, jeho teta Amber zavesila na sociálnu sieť fotky pred a po ,,premene”, kde ich zdieľalo neuveriteľných 57-tisíc ľudí a páčili sa viac ako 110-tisíc užívateľom, ktorí boli ohromení úžasným skutkom. Jednoducho povedané: obdivuhodné dieťa!

Krásny chlapec s veľkým srdcom!

boy3xx

boy2xx

boy4xx

boy5xx

boy6xx

coverboyxxxx

Zdroj: Twitter, boredpanda.com | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)