O tom, že modernej dobe vládne virtuálny svet, niet pochýb, no brány internetovej reality sa stávajú čoraz prístupnejšie aj pre najmladšie publikum. Na slovenskej scéne sa ako víchor zjavila len 8-ročná raperka Lil Ashley, ktorej kontroverzný videoklip sa stretáva s poriadne rozporuplnými ohlasmi.

,,My už dávno nezbierame žiadne Barbinky, všetky raperky schovám do Gucci kabelky…“ tak znie úryvok nového hip-hopového songu, ktorý stihol počas prvých troch dní od vypustenia do éteru dosiahnuť viac ako 150-tisíc zhliadnutí.

Lil Ashley

Hlavnou hviezdou odvážneho počinu je len 8-ročné dievčatko, prezentujúce sa vo svete šoubiznisu ako Lil Ash. Kým jedna strana je pomerne drzým textom a rebelantským detským vystúpením doslova unesená, tábor druhý tento druh hudobnej tvorby odsudzuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,V ôsmich som zbieral pokémon kartičky. Trochu skoro na flexenie s 500-eurovkami, nie?“ pobúrene reagoval jeden z komentujúcich, poukazujúc na fakt, že sa bezpochyby talentované dievčatko oháňalo v klipe obálkou s vysokými bankovkami, hriešne drahými módnymi doplnkami či vlastným ochrankárom so zbraňou.

Na opačnom protipóle sa však našli hlasy, chváliace odvahu, s akou sa slovenská školáčka na celý projekt podujala. A ako pôsobí nový track od mladučkej raperky na vás? Svoje úprimné dojmy nám môžete zanechať v komentároch na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Lil Ashley | Foto|Video: YouTube