V momente, keď sa vám niekto zapáči alebo s niekým začnete randiť, iste premýšľate, či je to konečne ON. Ten pravý, tá vaša spriaznená duša, s ktorou budete do konca života. Nejednu z nás však občas prepadnú pochybnosti o správnom výbere partnera, a preto vám prinášame zopár znakov a znamení, ktoré hovoria, že by to konečne mohol byť skutočne ON!

 

Je úprimný

Vaša spriaznená duša bude vašim najväčším kritikom. Bude to osoba, ktorá vás priamo upozorní na to, že ste sa nerozhodli správne alebo že ,,to“, čomu ste dali prednosť, nebol najlepší nápad. Bude úprimný a kritický nie preto, že vám chce ublížiť, ale práve preto, že je starostlivý a záleží mu na vás. Chce pre vás len to najlepšie.

Tlačí vás nad váš limit (v dobrom)

Motivuje vás snívať a dosiahnuť všetky ciele, ktoré ste si zaumienili. Pozná váš potenciál a pomôže vám všetko dosiahnuť. Keď o sebe začnete pochybovať, bude to on, kto vo vás obnoví vieru v samú seba. Nezachráni vás pred utopením, ale naučí vás plávať.

Nenosíte nálepku „vzťah“

Užívate si vzájomnú prítomnosť, a to vám ku spokojnosti stačí. Obaja si uvedomujete, že nemusíte silou-mocou fungovať pod touto nálepkou, pretože ste z toho už dávno vyrástli.

„Poukazuje“ na vaše chyby

Bytie s ním vám pomáha uvedomovať si vaše silné a slabé stránky – nepriamo zlepšuje vaše sebavedomie. Je to on, kto vám nenápadne pomáha uvedomiť si vaše chyby, ale rovnako vás prijíma takú, aká ste a nenúti vás zmeniť sa – necháva to na vás.

Má aj svoj život

Nemusí byť s vami 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pretože má aj svoj vlastný život a obaja to akceptujete bez scén. Je to on, kto vás motivuje k dosiahnutiu cieľov, ale tak isto chce on dosiahnuť tie svoje. Aj napriek tomu, že je zaneprázdnený, vždy si nájde čas pre seba, ale aj pre vás.

Chce vás spoznať do hĺbky

Je to niekto, kto sa s vami nechce rozprávať o počasí alebo politike. Chce poznať vaše nápady, sny, neistoty a myšlienky. Chce skutočné spojenie a viesť dlhé a hlboké rozhovory. Nenápadne vás privedie k tomu, že budete nad svojim životom rozmýšľať a stane sa pre vás zmysluplnejším.

Argumentuje

Vždy má svoj názor, správne argumenty a vy si jednoducho zrazu uvedomíte, že musíte trochu odstúpiť od svojho ega, keďže jeho postoje dávajú zmysel. Spýtajte sa na jeho názor skôr, než urobíte nejaké rozhodnutie. Rád vám svoj názor vyargumentuje, ale taktiež bude rešpektovať vaše zásady a hodnoty.

Nesmeje sa, keď plačete

Bude tým, kto vás urobí dosť odvážnou na to, aby ste ukázali svoje slzy a opustili tak svoju komfortnú zónu.

Zdroj: allwomenstalk.com | Foto: pixabay.com